Rusza nabór prac do Konkursu Komiksowego

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych w wieku między 15 a 20 lat, do udziału Konkursie Komiksowym łączącym tematykę zrównoważonego rozwoju i artystyczną ekspresję.

Konkurs trwa od 1 września 2021 roku do 28 lutego 2022. W ramach konkursu należy wykonać planszę komiksu formatu A3 tematycznie nawiązującą do jednego z Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Do wygrania atrakcyjne nagrody jak: udział w międzynarodowych warsztatach artystycznych w Portugalii (lipiec 2022 rok) czy warsztat komiksowy podczas festiwalu Komiksowa Warszawa (maj 2022 rok) a także materiały plastyczne i albumy komiksowe. Więcej w zakładce Konkurs Komiksowy.

Szczegóły uczestnictwa w REGULAMINIE.

Konkurs organizowany jest od 6 lat w Czechach, a w tym roku uczestniczą w nim cztery organizacje z różnych państw Europy: ADRA Czechy, ADRA Portugalia, ADRA Słowenia i Fundacja Twiga (Polska).  Konkurs jest realizowany we współpracy z Ośrodkiem Informacji ONZ w Warszawie.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu Talking Bubbles International Comics Competition http://www.talking-bubbles.eu/